Плисківська громада
Борзнянський район, Чернігівська область

Новини

День українського добровольця

Дата створення: 14:19 20.03.2018

          14 березня в Україні відзначають День добровольця, присвячений громадянам, які першими відправилися на Донбас протистояти російській агресії. Саме цього дня у 2014 році учасники Самооборони Майдану прибули на полігон у Нові Петрівці Київської області, щоб створити добровольчий батальйон.        З цієї нагоди у с.Велика Загорівка директор Великозагорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Федорченко Анатолій Віталійович, виконуюча обовязки старости Великозагорівського старостинського округу Смалій Олена Петрівна та депутат районної ради Вакуленко Микола Іванович вшанували загиблих в АТО: Савченка Юрія Борисовича та Лестуху Володимира Михайловича, поклавши квіти до міст їх поховання.

Схід села

Дата створення: 08:33 16.03.2018

15.03.2018 У селі Сиволож відбувся схід села , на якому в.о.старости Сиволозького старостинського округу Меншиков В.Ф. прозвітував про всю зроблену роботу за попередній 2017 рік , а також за період створеної громади, виступпили і керівники всіх відділів Плисківської сільської ради . Було розлянуто такі критичні питання про надання земельних ділянок працівникам соціальної сфери с.Сиволож . Питання про створення санкціонованого сміттєзвалища , та вивезення сміття на території Сиволозького старостинського округу .Про розчищення кладовищ та організації суботників, про створення вуличних комітетів ,про відповідність санітарним нормам очисної споруди у школі. Вручила м'ячі для футбольної та баскетбольної команд с.Сиволож.

Схід села

Дата створення: 08:28 16.03.2018

 06.03.2018 року відбулися загальні збори (сходи) громадян на території Великозагорівського старостинського округу Плисківської ОТГ. Було заслухано звіт в.о. старости О.П.Смалій про роботу у 2017 році. Були розглянуті питання розрахунку за оренду земельних паїв, благоустрою території та інші питання.

" Я маю право "

Дата створення: 16:32 06.03.2018

06.02.18 . відбувся заїзд консультативної групи з питаннь захисту прав землевласників та землекористувачів , було запрошено  директора ТОВ " Плиски-Агро" Бідного В.М . , а також фермерів ПЛИСКІВСЬКОЇ ОТГ Бойко О.І. Нагорного М.М. і всіх бажаючих землевласників.

Cемінар

Дата створення: 16:01 06.03.2018

06.03.18  було проведено семінар  «Організація роботи виконкому ради об’єднаної територіальної громади та діловодства» для працівників виконавчого комітету ради об’єднаної територіальної громади, старост, депутатів Плисківської сільської ради.Семінар провели :  Гаврилко Микола Петрович – начальник відділу обліку, відчуження та управління майном обласної ради Управління комунального майна обласної ради

4 сесія 7 скликання

Дата створення: 09:14 05.03.2018

 Відбулася 4 сесія сьомого скликання друге пленарне засідання . На сесію було запрошено Проскура В.А. та Горбащенко В.В. Було розгянуто такі питання: 1. Про призначення відсоткової орендної ставки та терміну  дії договору ТОВ "Плиски-Агро" на території Плисківської сільської ради з урахуванням  можливостей сільськогосподарського підприємства. 2. Про розгляд пропозиції щодо перегляду договорів оренди , орендарів села В. Загорівка Плисківської ради , ПП"Рябчун Сергій Степанович " та гр. Савченко В.А. 3. Про становлення ставок єдиного податку на території громади на 2018 рік та  затвердження Положення про єдиний податок . 4. Про внесення змін до рішення сільської ради від 21 грудня 2017 року "Про сільський бюджет ОТГ на 2018 рік " 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою та надання у власність земельної ділянки на території Плисківської с/р с.Сиволож Гришковець О.М. 6. Про створення комісії для напрацювання комплексу Заходів, присвячених Петрункевичу І.І.

Масляна

Дата створення: 11:54 23.02.2018

Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури. Цей смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту. Сьогодні Масляна є одним з церковних свят і називається ще Мясопустним або Сирним тижнем. У навчальних закладах Плисківської  ОТГ  були проведені урочисті заходи , які відвідали Начальник відділу освіти Вернигор Ірина Василівна і заступник голови Кравченко Сергій Михайлович.

Пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні

Дата створення: 09:40 21.02.2018

20.02.2018рік. Панахида в пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні, які стали жертвами протистояння під час подій на Євромайдані. А також в пам'ять хлопців, які загинули в АТО: Савченко Юрій Борисович, Листуха Володимир Михайлович с. Велика Загорівка, Кривонос Микола Миколайович с. Махнівка, Кваша Юрій Юрійович с. Сиволож. Спочивайте з миром, дорогі наші захисники.

"Програма про надання матеріальної допомоги новонародженим"

Дата створення: 09:08 14.02.2018

 Плисківська сільська рада, започаткувала та затвердила програму "Матеріальна допомога при народженні дитини", щоб підтримати та заохотити сім'ї у нашій громаді. Голова  сільської ради Вірко Марина Олександрівна привітала та вручила СЕРТИФІКАТ на 5000 тис.грн, родині Долинських!

День пам’яті Героїв Крут

Дата створення: 12:13 02.02.2018

Незважаючи на те, що бій під Крутами не мав визначального воєнного значення, для українського народу він став символом героїзму і жертовності молодого покоління у боротьбі за незалежність України. Тривалий час подробиці Крутянського бою залишалися невідомими і скоріше нагадували міф: проти багатотисячного більшовицького війська український уряд безжально кинув необстріляну молодь – студентів та гімназистів. Вони хоробро билися, але всі загинули у нерівному бою.