A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Плисківська сільська рада
Ніжинський район, Чернігівська область

Новини

Дата: від до Скинути

ЩОТИЖНЕВА НАРАДА ПІД ГОЛОВУВАННЯМ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МАРИНИ ВІРКО

У понеділок, 22 лютого 2021 року, відбулася щотижнева робоча нарада керівників структурних підрозділів, начальників відділів виконавчого комітету Плисківської сільської ради. Нараду провела сільський голова МАРИНА ВІРКО. На нараді підведено підсумки, заплановано заходи та визначено відповідальних виконавців.

15:46 22.02.2021

Щирі вітання футбольним командам "Єдність" с. Плиски та "Дружба - Ветеран" с. Сиволож Плисківської ТГ.

Плисківський сільський голова МАРИНА ВІРКО щиро вітає футбольні команди "Єдність" с. Плиски та "Дружба - Ветеран" с. Сиволож Плисківської ТГ, які будуть боротися за медалі у фінальній частині відкритого чемпіонату Борзнянської ТГ з футзалу другої ліги.

14:39 22.02.2021

ВІТАННЯ ПЛИСКІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МАРИНИ ВІРКО

Плисківський сільський голова МАРИНА ВІРКО щиро вітає  Великозагорівську команду "Білі блискавки", які представляли Плисківську ТГ у відкритій першості Борзнянської ТГ з настільного тенісу серед команд першої ліги. Проявивши велику волю до перемоги, за підсумками двох ігрових турів команда, у складі якої: Анатолій та Владислав ФЕДОРЧЕНКИ і Олександр МОСКАЛЕНКО вибори друге командне місце, який був вручений Кубок та срібні медалі.

17:52 21.02.2021

ЧАС - ЯКИЙ Я ПРИСВЯТИЛА ВАМ, ДЛЯ МЕНЕ НЕЗАБУТНІЙ!!!

Найдорожчі, найцінніші та найкращі жителі Плисківської громади, я вдячна Богу і долі, що Ви у мене є!!! Живіть так, щоб в очах було життя... У серцi - любов... На душі - спокій... А за спиною - крила...Час - найдорожча валюта, його не відкладеш і не назбираєш, не примножиш на депозиті, він списується з рахунків незалежно від використання.

16:11 20.02.2021

У День Героїв Небесної Сотні, Плисківський сільський голова МАРИНА ВІРКО вшанувала загиблих захисників України

Сьогодні, в День Героїв в Небесної Сотні, як Плисківський сільський голова та громадянка України МАРИНА ВІРКО, вшанувала загиблих захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. Щоб належним чином віддати данину пам’яті Героям МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА  поклала квіти до місць поховань захисників України в селі Велика Загорівка. Імена наших земляків, воїнів-героїв – Юрія Савченка та Володимира Лестухи назавжди залишаться в нашій пам’яті, адже вони є справжнім прикладом мужності та патріотизму, сили та відваги. Україна завжди буде вдячна своїм синам, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави. Слава Україні!    

13:52 20.02.2021

ВДЯЧНІСТЬ ПЛИСКІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МАРИНИ ВІРКО

Меценатство в Україні має свою давню історію і було поширене по всій Україні. Уславлені імена українських підприємців-меценатів Терещенків, Ханенків, Попових та інших вписані в ту історію назавжди. Ще Володимир Мономах у своєму «Повчанні» закликав своїх дітей не лінуватися творити добро. Здатність чинити добро та приносити благо закорінена у самому людському єстві. Для кого в порядку речей була конкретна допомога ближньому і дальньому. Не за допомогу у відповідь, і навіть не за "спасибі", а просто так. Бо щось заважало цим людям просто жити тільки заради себе самих і кола своїх рідних. Але як раніше, так і зараз одна з найпоширеніших та найефективніших форм благодійності пов`язана з меценатством. Михайло Миколайович Голиця – це ім’я відоме, не тільки кожному хто проживає в Плисківській громаді, але далеко за її межами. Український підприємець і футбольний функціонер. Голова правління холдингової компанії «Київміськбуд». Почесний президент футбольного клубу «Єдність» (Плиски). Депутат Київської міської ради 22, 23, 24 і 25 скликань. Михайло Миколайович має державні нагороди: Орден «За заслуги» II і III ступенів, медаль «В пам'ять 1500-річчя Києва», нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесною грамотою Верховної Ради України, має Подяки від Київського міського голови. Заслужений юрист України. Меценатство Михайла Миколайовича Голиці починається з прискореного биття серця, не байдужого до рідної землі, з патріотизму. Не обов’язково з великої літери, а того, що вміщується в одній-єдиній людській душі, заполоненій прагненням добра і любові до ближнього, до рідної краю, до рідної землі. Можливо, саме в цьому й міститься тайна тих перспектив, які він бачить у розвитку рідного Плисківського краю. Він завжди відгукується на допомогу для вирішення проблем. Висловлюю слова вдячності Михайлу Миколайовичу Голиці за розуміння та підтримку, за розвиток громади, а саме за допомогу у відкритті поліцейської станції у с. Плиски Плисківської територіальної громади. Цінуємо Вашу людську щедрість і розуміння наших проблем та надіємося, що і надалі наша співпраця стане ще більш міцнішою. Шановний, Михайле Миколайовичу, Ви - приклад благодійності, служіння народу громади. Хай Вам Бог посилає своє благословіння на Ваші добрі діла! Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Плисківський сільський голова МАРИНА ВІРКО щиро дякує  КП « Перспектива», колективу Плисківської сільської ради, Старостам, Депутатському корпусу та Виконавчому комітету. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого Плисківського краю!

10:11 20.02.2021

Плисківський сільський голова МАРИНА ВІРКО та начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області ВОЛОДИМИР НІДЗЕЛЬСЬКИЙ відкрили у селі Плиски поліцейську станцію територіальної громади.

18.02.2021 року у Плисківській територіальній громаді, запрацювала поліцейська станція. Плисківський сільський голова МАРИНА ВІРКО та начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області ВОЛОДИМИР НІДЗЕЛЬСЬКИЙ відкрили у селі Плиски поліцейську станцію територіальної громади. Плисківська ТГ долучилася до реалізації програми «Поліцейський офіцер громади». Відтепер у громаді працюватиме свій поліцейський, орієнтований на вирішення безпекових проблем саме нашої територіальної громади.  ВОЛОДИМИР НІДЗЕЛЬСЬКИЙ висловив щирі слова вдячності сільському голові МАРИНІ ВІРКО за вагомий особистий внесок в реалізацію проекту  «Поліцейський офіцер громади» та плідну співпрацю сільського голови МАРИНИ ВІРКО з Головним управлінням поліції в Чернігівській області, ініціативу та наполегливість в підтримці правопорядку і безпеки громадян. Володимир Нідзельський наголосив про активізацію роботи поліції над розкриттям шахрайств та масштабну інформаційну кампанію щодо попередження цих злочинів. Тому закликав розповісти кожному мешканцю нашої громади про найпоширеніші шахрайські схеми та способи вберегтися від них. Начальник відділу Ніжинської поліції ВОЛОДИМИР ДУХНО представив старшого лейтенанта ВОЛОДИМИРА АРХИПЕНКА, який став поліцейським Плисківської територіальної громади. Завдяки станції поліцейський зможе швидко та якісно реагувати на повідомлення громадян, орієнтуватися на їх потреби, запобігати та протидіяти злочинності. Плисківська громада утворилася в 2015 році, плідно розвивається і відкриває все нові і нові інфраструктурні об’єкти. Сьогодні вона включає в себе 5 населених пунктів, де мешкають понад 2778 людей. Впевнена, що дільничний офіцер громади допоможе забезпечити спокій, порядок та законність у нашій громаді. Поліцейський постійно комунікуватиме не лише з населенням, а зі старостами по старостинських округах, депутатським корпусом та виконавчим комітетом, а також щотижня ми разом обговорюватимемо стан справ на нараді, а потім будемо аналізувати стан вирішення різної проблематики. Обов’язок поліцейського офіцера громади – щоденно забезпечувати порядок на території громади, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень. Плисківська сільська рада створила комфортні умови для проживання та роботи поліцейського, забезпечила всім необхідним в роботі, включаючи і автомобіль. Володимир АРХИПЕНКО житиме поряд з нами та кожного дня вирішуватиме всі проблеми та буде готовий прийти на допомогу в режимі 24/7. Всі мешканці громади з будь-якими питаннями можуть звертатися та інформувати офіцера поліції про стан всіх справ у громаді. Сподіваюся, що вже зовсім скоро громадяни відчують, що поліція справді стала ближчою до людей та вийшла на новий рівень взаємодії з громадою.

09:42 19.02.2021

Плисківська ТГ славиться своїми спортивними талантами, з честю продовжує традиції виховання фізично загартованого молодого покоління

Плисківська ТГ славиться своїми спортивними талантами, з честю продовжує традиції виховання фізично загартованого молодого покоління. Адже, здорова духом і тілом людина складає опору громади. Спорт не лише дає здоров'я, він загартовує характер і волю. Заплановане спортивне свято за підсумками 2020 року не відбулося, оскільки ковід вніс свої корективи. Проте, відзначення грошовими винагородами спортивних команд, спортсменів громади відбулося: чемпіон першого відкритого чемпіонату з футболу Борзнянської ОТГ у першій лізі ФК "Україна" с. Велика Загорівка, срібний призер даного чемпіонату - ФК "Єдність" с. Плиски, бронзовий призер - ФК "Агротрейд" с. Сиволож, учасник чемпіонату - ФК " Петрівка" с. Махнівка; чемпіон з пляжного волейболу, який проводила Борзнянської ОТГ, команда у складі Довгополого В. та Кантура В. с. Сиволож; срібний призер онлайн турніру з шашок - 64 Федорченко В.А. Пишаємося Вами. Ви - взірець для підростаючого покоління. Глибока шана та щира вдячність за матеріальну підтримку футбольних команд громади та плідну співпрацю інвесторам, спонсорам: Гладкову В.Л., Реві А.М., Шиянову О.Ю., " Агротрейд - Виробництво" м. Харків, с/ г ТОВ " Злагода", що входить до складу групи компаній «Агротрейд», Мазію О.І., Нагорному М.М., Індику Є.В.

13:50 01.02.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь