Плисківська сільська рада
Ніжинський район, Чернігівська область

Депутати та старости Плисківської ТГ отримали посвідчення та нагрудні значки.

Перед початком пленарного засідання чергової 5 -ї сесії, яке відбулось 02.03.2021 року, сілький голова Марина Вірко та секретар сільської ради Людмила Ілляшенко виконали приємну місію – вручили обранцям громади посвідчення депутата, старост та нагрудні значки.

13:07 03.03.2021

Обережно міни!

З метою попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!

11:40 03.03.2021

Обережно на льоду!

У зв’язку з потеплінням - перебування на льоду стає ще більш небезпечне. Тому, щоб зберегти своє здоров'я, чи навіть врятувати життя, слід пам'ятати наступне:

11:38 03.03.2021

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З НАПИСАННЯ СТРАТЕГІЇ КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ ПЛИСКІВСЬКОЇ ТГ

01 березня 2021 року за дорученням сільського голови Плисківської сільської ради Марини Вірко відбулося друге засідання робочої групи з написання Стратегії культурного розвитку Плисківської громади.

17:24 01.03.2021

ОПЕРАТИВНА НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

01 березня 2021 року за участі сільського голови Марини Вірко, заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ірини Вернигор, начальника відділу освіти, молоді та спорту Ольги Гордієнко відбулася оперативна нарада керівників закладів освіти. Обговорювалися питання кадровоії політики закладів, дотримання протиепідемічних вимог в умовах карантину працівниками закладів освіти та інші. Нарада відбулася у конструктивному діалозі.

16:47 01.03.2021

Мери закликали керівництво держави збільшити відсоток зарахування ПДФО до місцевих бюджетів

25 лютого відбулося засідання Ради розвитку громад та територій, на якому виступили члени Правління Асоціації міст України. Чернігівщину представили мери Чернігова, Ніжина та Городні. Наповнення бюджетів громад - одне із важливих питань, яке обговорювали на засіданні. Під час зустрічі мери міст звернули увагу на недостатній рівень фінансового забезпечення територіальних громад. Вони закликали керівників держави у наступному бюджетному процесі збільшити частку зарахування ПДФО до місцевих бюджетів. Водночас представники АМУ подякували за врахування інтересів територіальних громад при голосуванні за проект змін до Бюджетного кодексу України, а саме, збереження на постійній основі зарахування до доходів загального фонду бюджетів місцевого самоврядування 13,44% акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального. *Нагадаємо, секторальна стратегія «Місцеві фінанси», розроблена Асоціацією міст України в рамках проєкту ПУЛЬС та схвалена Правлінням АМУ, передбачає збільшення частки зарахування ПДФО до місцевих бюджетів до 80%.

09:39 01.03.2021

Відбулася Акція "Тепло для дітей".

За дорученням Плисківського сільського голови МАРИНИ ВІРКО, 21 лютого 2021року відбулася Акція "Тепло для дітей" у Великозагорівському ЗДО "Перлинка"  Плисківської сільської ради директор ЗДО Байло О. В. та за участі батьків: Кахіри С. О., Кахіри К. М., Мацоли В. М., Воскобойник О. М., Видиш О. В. ,  а також головного спеціаліста з комунального майна та ЦЗ Плисківської сільської ради  Мазія О.І. та працівника КП "Перспектива" Гопаченка М. М.

16:26 22.02.2021