ШКОЛИ ПЛИСКІВСЬКОЇ ТГ ПРОДОВЖАТЬ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ 10 ТА 11 ЛЮТОГО

У відповідності до Розпорядження N11 сільського голови Марини ВІРКО від 08 лютого 2022 року Про продовження дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти  Плисківської сільської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи погіршення епідемічної ситуації пов’язаної із збільшенням захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання в Плисківській громаді продовжене дистанційне навчання в закладах загальної середньої освіти Плисківської сільської ради до 13 лютого 2022 року включно.

12:14:33 09.02.2022

Про оголошення та проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Плисківської сільської ради

Відповідно до   Закону України «Про освіту», ст.ст. 37, 39 Закону України «Про повну  загальну  освіту»,  розпорядження  голови Плисківської сільської  ради від 28.01.2022 року №11, Положення про конкурс на посаду керівника закладу  загальної середньої освіти комунальної власності Плисківської сільської ради, затвердженого рішенням сесії  №392-19/VІІІ від 27.01.2022 року  та в зв’язку з наявністю вакантної посади  керівника закладу  загальної середньої освіти комунальної власності Плисківської  сільської  ради Плисківської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Плисківська сільська рада  оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади керівника закладу  загальної середньої освіти комунальної власності Плисківської  сільської  ради Плисківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Місцезнаходження закладу: вул. Незалежності, 36, село Плиски, Ніжинський  район, Чернігівська область.

12:11:52 31.01.2022

Міжнародний конкурс з історії "Спільна спадщина"

ДОРОГІ,   НАШІ  ДІТИ  ПЛИСКІВСЬКОЇ  ТГ!  Запрошуємо вас,  учнів 8 та 9 класів взяти участь у міжнародному конкурсі зі знання історії «Спільна спадщина». Його організатори – Батуринська, Менська, Сосницька, Плисківська  громади (Чернігівська область, Україна) та гміни Бжостек, Пільзно, Жиракув (Підкарпатське воєводство, Польща).  Мета – налагодження взаємодії та дружніх взаємин учнівської молоді зазначених партнерських гмін та громад через пізнання історико-культурної спадщини Речі Посполитої (період – із 1569 по 1795 роки). 2 березня 2022 року, об 11:00 всі учасники, які виявлять бажання, пройдуть відбіркове тестування – в комп`ютерних класах шкіл через мережу Інтернет (про місце повідомлятиметься додатково).

09:30:34 31.01.2022

УВАГА! ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ПЛИСКІВСЬКОЇ ТГ! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!

Шановні учасники освітнього процесу Плисківської ЗОШ І-ІІІ ст.! У зв'язку з великою кількістю хворих здобувачів освіти Плисківська ЗОШ І-ІІІ ст. переводиться на дистанційну форму навчання з 20 січня 2022 року до стабілізації ситуації. Всім бажаємо здоров'я, 36,6!

17:38:13 19.01.2022

УВАГА! ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ПЛИСКІВСЬКОЇ ТГ! ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

14-15 січня 2022 року на Чернігівщині очікуються посилення швидкості вітру до 15-20 м/с! У зв'язку з цим можливі надзвичайні ситуації, такі як обрив мереж електропостачання, падіння гілок та дерев, елементів дахів, огорож та парканів. Плисківська сільська рада звертається до жителів та гостей Плисківської територіальної громади бути обреженими під час негоди. Бережіть себе і своїх близьких! З повагою, Марина ВІРКО сільський голова Плисківської ТГ.

14:22:05 13.01.2022

25 грудня 2021 року об 11 годині в селі Плиски відбудеться спортивне свято «Дружня громада – спортивна єдність» за підсумками спортивного сезону 2021

Захід відбудеться за підтримки Плисківської сільської ради в особі сільського голови Марини ВІРКО, депутатського корпусу, виконавчого комітету. Метою свята є вшанування кращих спортивних команд, тренерів, спортсменів, фізкультурників, ветеранів спорту Плисківської громади. Оргкомітет.

16:27:26 22.12.2021