В УКРАЇНІ СТАРТУВАВ НАБІР НА БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

З метою підвищення рівня зайнятості осіб з інвалідністю, залучення їх до участі у процесі інтеграції до суспільного життя, Міністерство соціальної політики України разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» започаткувало соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні».

14:54:16 11.02.2020

БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ 0-800-309-110 ГО "Донбас СОС" ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ ЗАЗНАЛИ НЕГАТИВНОГО ВПЛИВУ ЗБРОЙНОГО КОНФЛІКТУ

Безкоштовна «гаряча лінія» 0-800-309-110 надає консультативні послуги  інформаційного та правового характеру щодо широкого кола питань стосовно реалізації прав, свобод та інтересів громадян, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держави, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей та  Автономної  Республіки Крим та міста  Севастополя.

12:57:06 03.02.2020

Увага роботодавцям!

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів звертає увагу роботодавців на термін подання звітності за формою 10-ПІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів» - до 1 березня 2020 року.

10:29:10 31.01.2020

ОГОЛОШЕННЯ

В зв’язку з наявністю вакантної посади ВИХОВАТЕЛЯ ЗДО "ВЕСЕЛКА" всіх хто любить діток, має відповідну освіту та бажає працювати просимо звертатися за місцезнаходженням закладу: вул. Незалежності, 36, с. Плиски, Борзнянський район, Чернігівська область. Телефон для довідок: 096-792-94-50

09:13:19 22.01.2020

Зупинення процедури визначення переможця конкурсу на посаду директора Плисківської ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Сільський голова Вірко М. О., керуючись приписами статей 32, 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою забезпечення дотримання принципів, передбачених Законом України "Про освіту" та Законом Украни "Про загальну середню освіту",  в процесі проведення конкурсу на заміщення посади директора Плисківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Плисківської сільської ради, враховуючи надходження скарги від учасника вказаного конкурсу (кандидата на посаду) та необхідність перевірки обставин, викладених в такій скарзі своїм РОЗПОРЯДЖЕННЯМ від 02 січня 2020 року №01 Зупинила процедуру визначення переможця конкурсу на посаду  директора Плисківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Плисківської сільської ради, до завершення перевірки обставин, викладених в скарзі учасника конкурсу (кандидата на посаду)

14:22:17 03.01.2020

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до   Закону України «Про освіту», статті 26 Закону України «Про загальну середню освіту»,  розпорядження голови Плисківської сільської ради від  04.11.2019 року № 74ОД,  Положення про конкурс на посаду керівника закладу  загальної середньої освіти комунальної власності Плисківської сільської ради, затвердженого рішенням сесії № 787-27/УІІ від 29.10.2019 року  та в зв’язку з наявністю вакантної посади директора Плисківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,  Плисківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади директора Плисківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Місцезнаходження закладу: вул. Незалежності, 33,  с. Плиски, Борзнянський  район, Чернігівська область, 16453.

12:08:17 05.11.2019

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ БАТЬКІВ НЕПОВНОЛІТНІХ ДІТЕЙ!!! ПРО ОБМЕЖЕННЯ ПЕРЕБУВАННЯ НЕПОВНОЛІТНІХ ДІТЕЙ У ВЕЧІРНІЙ ТА НІЧНИЙ ЧАС НА ВУЛИЦЯХ ТА В РОЗВАЖАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ БЕЗ СУПРОВОДУ ДОРОСЛИХ.

Керуючись п. 7 «б» ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 5, 20-1 Закону України «Про охорону дитинства», з метою попередження злочинності як з боку дітей, так і проти них, стимулювання відповідальності батьків, виконавчий комітет сільської ради

12:30:25 04.11.2019