Податкові новини

Скільки податків сплатили у липні платники Чернігівщини

Платниками податків Чернігівської області до бюджетів усіх рівнів у липні поточного року сплачено більше 861 млн грн податків, зборів та обов’язкових платежів. Рівень відповідного періоду минулого року перевищено більш як на 17 відс або на суму близько 126 млн гривень.

15:31:00 06.08.2019

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечують половину надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

У І півріччі 2019 року до бюджетів усіх рівнів суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу Чернігівщини сплачено майже 2,6 млрд грн податків і зборів, що становить близько 50 відс. загальної суми надходжень.

15:58:26 29.07.2019

Фіскальна служба області застерігає суб’єктів господарювання від неправомірного заниження митних платежів

Підрозділом митного аудиту ГУ ДФС у Чернігівській області під час документальної невиїзної перевірки одного із суб’єктів зовнішньо економічної діяльності, виявлено факт імпортування на митну територію України розкидача мінеральних добрив вартістю понад 152 тис грн з ухиленням від сплати належних сум митних платежів.

16:28:22 26.07.2019

Що треба знати при ввезенні пального із-за кордону

Головне управління ДФС у Чернігівській області інформує, що у зв’язку з запровадженням згідно з Законом України від 23 листопада  2018 року № 2628-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та  деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та  перегляду ставок окремих податків і зборів» нової системи електронного  адміністрування реалізації пального та спирту етилового (далі — СЕАРП та СЕ)  з питань обліку в СЕАРП та СЕ пального, що ввозиться на митну територію  України.

16:20:34 26.07.2019

Якщо об’єкти нерухомості одного власника розміщені у різних населених пунктах – куди звертатися для проведення звірки даних

Зверніть увагу, що платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації).

16:19:29 26.07.2019