Податкові новини

Судом підтримано правомірність податкових донарахувань у сумі 3,3 млн гривень

За інформацією Управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівській області, 12.10.2021 року Шостим апеляційним адміністративним судом  підтримано позицію податкової в частині проведених донарахувань за виявленими фактами заниження Підприємством «А» податкових зобов’язань з ПДВ при поверненні сільськогосподарської техніки з фінансового лізингу та при використанні ТМЦ поза межами господарської діяльності.

15:02:45 28.10.2021

Податківці донарахували понад 6,6 млн грн несплачених податків при виплаті доходів на користь громадян

З початку поточного року управлінням податкового аудиту ГУ ДПС у Чернігівській області, з метою встановлення та упередження порушень податкового законодавства під час виплати доходів на користь громадян, перевірено 76 юридичних осіб. За результатами перевірок донараховано більш як 6,6 млн грн, з яких вже надійшло  до бюджету понад 2 млн гривень.

14:56:45 28.10.2021

Малий та середній бізнес Чернігівщини забезпечили більше половини податкових надходжень до бюджетів

У січні-вересні 2021 року суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу Чернігівщини сплачено до бюджетів понад 5 млрд грн податків і зборів, що становить понад 50 відс. загальної суми надходжень.

16:13:43 27.10.2021

ДПС у Чернігівській області викрито схемний податковий кредит та упереджено бюджетне відшкодування ПДВ на суму 4,4 млн гривень

Податковими аудиторами Головного управління ДПС у Чернігівській області проведено документальну позапланову виїзну перевірку суб’єкта господарювання, що здійснює діяльність у сфері сільськогосподарського виробництва. Даний суб’єкт господарювання займається вирощуванням зернових культур, їх реалізацією за межі митної території України, отримуючи з бюджету відшкодування ПДВ.

16:11:51 27.10.2021

ПОДАТКОВІ РИЗИКИ: ЯК НЕ ПОТРАПИТИ ДО ПЕРЕВІРКИ

Заступниця начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Ольга Корнієвська проінформувала щодо результатів роботи податкового аудиту на Чернігівщині та пояснила, на що звернути увагу платникам, щоб уникнути податкових ризиків у діяльності.

16:26:27 25.10.2021