До уваги жителів Плисківської ТГ!

Шановні жителі Плисківської ТГ! Власникам особистих селянських та фермерських господарств, які зареєстровані як фізичні особи - підприємці, відповідно до підпункту 22 пункту 2 Порядку визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії російської федерації, у разі завдання шкоди та збитків, щодо втрат сільськогосподарських тварин, бджолосімей, техніки внаслідок збройної агресії російської федерації, необхідно звертатись із заявою до відділу ЦНАП Плисківської сільської ради для визначення оцінки завданих збитків. З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.

16:54:22 22.09.2023

Про скликання позачергової тридцять шостої сесії восьмого скликання Плисківської сільської ради

У відповідності до Розпорядження №61 від 14 вересня 2023 року секретаря  сільської ради      Людмили ІЛЛЯШЕНКО, керуючись частиною 8 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

13:25:27 14.09.2023

До уваги жителів Плисківської ТГ!

Шановні жителі Плисківської ТГ! 16.08.2023 о 9:30 у відділі ЦНАП Плисківської сільської ради, відбудеться прийом громадян представником Управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області. Ви отримаєте відповіді на всі нагальні питання стосовно пенсій, субсидій та пільг.

08:02:18 14.08.2023

До уваги жителів Плисківської ТГ!

Шановні жителі Плисківської ТГ! Відділ освіти, молоді та спорту Плисківської сільської ради запрошує всіх, хто відчуває себе молодим на заходи з нагоди відзначення Дня молоді: - перегляд відеороликів проєкту «Маленькі українці великої країни» - Плисківський СБК; - п'ятниця, 11.08. 2023 року - змагання із шахів, шашок та настільного тенісу " В єдності наша сила"; - субота, 12.08.23 року - збір бажаючих в центрі населенних пунктів Плисківської громади,  о 10.00 велопробіг та покладання квітів до місць поховання загиблих односельчан захисників України та о 12.00 в с. Плиски благодійний концерт  "Разом до Перемоги!".

12:23:54 09.08.2023

До уваги жителів Плисківської ТГ!

25 липня 2023 РОКУ з 11 години відбудеться виїзд мобільної медичної бригади «Автобус здоров’я», який проходить під гаслом «Профілактика рятує життя». У приміщенні Плисківської АМБУЛАТОРІЇ ЗПСМ с.Плиски вул..Квіткова,19А БЕЗКОШТОВНО працюватимуть спеціалісти ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», КНП «Чернігівська обласна лікарня» (кардіолог, офтальмолог, невропатолог, отоларинголог, ендокринолог), вимірювання артеріального тиску, аналіз крові на вміст глюкози, виявлення антитіл до гепатитів та СНІД, вакцинація. Дослідження води питної з шахтних колодязів на санітарно-хімічні показники (вміст нітратів). Для дослідження необхідно доставити 0,5 л. води в скляній тарі. Санітарно-просвітницька та роз’яснювальна робота по профілактиці інфекційних та неінфекційних захворювань. ЗНАЙДІТЬ ЧАС ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ СВОГО ЗДОРОВ'Я! НЕ НЕХТУЙТЕ ТАКОЮ НАГОДОЮ!

08:07:35 20.07.2023

До уваги жителів Плисківської ТГ! ОГОЛОШЕННЯ! Про ліквідацію комунального закладу «Сиволозький заклад дошкільної освіти «Журавлик» Плисківської сільської ради Чернігівської області»

Відповідно до Цивільного кодексу України, статтей 26, 29, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 16 Закону України «Про дошкільну освіту», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», з метою ефективного використання бюджетних коштів на їх утримання та у зв’язку з безперспективністю функціонування закладу дошкільної освіти внаслідок скорочення контингенту дітей, Плисківська сільська рада, ВИРІШИЛА:

08:25:27 05.07.2023

До уваги жителів Плисківської ТГ!

Шановні жителі Плисківської ТГ! 21.06.2023 о 9:30 у відділі ЦНАП Плисківської сільської ради, відбудеться прийом громадян представником Управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області. Ви отримаєте відповіді на всі нагальні питання стосовно пенсій, субсидій та пільг.

09:46:17 20.06.2023