Пенсійний фонд України інформує

У Чернігові відкрили оновлене приміщення сервісного центру ПФУ

У зв’язку з переїздом, відділ обслуговування громадян № 1 (сервісний центр) Управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, який розміщувався за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 162, здійснює прийом відвідувачів за новою адресою: м. Чернігів, вул. Музична, 1 а (район колишньої фабрики музичних інструментів).

10:46:53 19.02.2024

Подати/ отримати документи без відвідування державних установ? Засобами вебпорталу ПФУ – просто!

На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua/ реалізована можливість без відвідування державних установ отримати онлайн довідки та іншу інформацію, передбачену функціоналом вебпорталу.

11:45:31 13.02.2024

Чи впливає на розмір пенсії статус учасника бойових дій?

Згідно з чинним законодавством, учасники бойових дій мають право на додаткові доплати до пенсії. Надбавка становить 25 % від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Постановою уряду № 656 “Про встановлення щомісячної державної адресної допомоги до пенсії особам з інвалідністю внаслідок війни та учасникам бойових дій” визначено мінімальні розміри пенсій різних категорій осіб, які мають статусні підвищення. Загальний розмір пенсії для учасників бойових дій з урахуванням усіх надбавок має становити не менше ніж 210 % від прожиткового мінімуму. Тобто йдеться про суму у 4395,30 грн. Доплата нараховується незалежно від виду пенсії.

09:52:24 25.01.2024

До уваги роботодавців ! Відомості про трудову діяльність працівника подаються через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України в електронній формі

З набранням чинності Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі” від 05 лютого 2021 року № 1217-IX, облік трудової діяльності працівників здійснюється в електронній формі в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування у порядку, визначеному Законом України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування” від 08.07.2010 № 2464-VI (зі змінами) (далі – Закон України 2464).

09:51:36 25.01.2024

ОГОЛОШЕННЯ!

З 22.01.2024 у зв’язку з переїздом, відділ обслуговування громадян №1 (сервісний центр) Управління обслуговування громадян, який розміщувався за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 162, здійснює прийом відвідувачів за новою адресою: м. Чернігів, вул. Музична, 1а  (район колишньої фабрики музичних інструментів).

15:56:16 19.01.2024