Відбулося засідання комісіії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Дата: 28.04.2021 13:04

Фото без опису

28.04.2021 року відбулося засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа Плисківськоії сільськоії ради. На комісії розглянуто питання спрямування у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, нове будівництво, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання наближених до сімейних, та придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування осіб з їх числа, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов або призначення їм грошової компенсації для придбання житла. Відповідно до поданої заяви та наданих документів, вищезазначеною комісією був наданий дозвіл на перерахування коштів зі спеціального рахунку дитини, позбавленої батьківського піклування на рахунок продавця.

Фото без опису

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)