Відбулося п'яте засідання робочої групи з написання Стратегії культурного розвитку Плисківської громади.

Дата: 26.04.2021 17:46

Фото без опису

Сьогодні 26 квітня 2021 року за дорученням сільського голови Плисківської сільської ради Марини Вірко відбулося п'яте засідання робочої групи з написання Стратегії культурного розвитку Плисківської громади. Члени Робочої групи визначили пріоритети та внутрішні фактори. Сформували Стратегічні та операційні цілі розвитку культури Плисківської територіальної громади. В роботі засідання взяли участь начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Валентина Вернигор, спеціаліст відділу Оксана Лазоренко, старости старостинських округів Плисківської сільської ради та керівники закладів культури.

Фото без опису

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)