Плисківській сільський голова Марина Вірко взяла участь в заходах приурочених 35 річниці Чорнобильської трагедії на території Борзнянської ТГ.

Дата: 26.04.2021 17:34

Минають 35-ті роковини Чорнобильськоі? трагедіі? у нашіи? краі?ні.

25 квітня 2021 року представники Громад колишнього Борзнянського раи?ону, за участі Народного депутата Украі?ни Анатолія ГУНЬКА та голови Ніжинськоі? РДА Григорія КОВТУНА, зібралися разом на території Борзнянської ТГ, щоб вшанувати ліквідаторів ЧАЕС, за і?х сміливість та відвагу! Плисківськии? сільськии? голова МАРИНА ВІРКО з наи?щирішіми словами вдячності, звернулася до ліквідаторів ЧАЕС. Доземнии? уклін вам за високу громадянську позицію і схиляю голову перед світлою пам’яттю тих, чиі? життя обірвав смертоноснии? атом - сказала у своі?и? промові Марина Олександрівна. Сільськии? голова МАРИНА ВІРКО вручила Подяки та Сертифікати на 2000 грн. ДРАБИНОЗІ Івану Гавриловичу та Кабану Олександру Івановичу - ліквідаторам ЧАЕС, жителям Плисківськоі? територіальноі? громади.

26 квітня – є днем пам’яті про наи?більшу техногенну катастрофу та вшанування героі?зму пожежників, експлуатаціи?ного персоналу ЧАЕС, віи?ськовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідаціі? наслідків аваріі? на ЧАЕС. Подвиг цих людеи? назавжди записано до літопису людськоі? мужності, якии? навічно залишиться у пам’яті украі?нського народу. Пам'ятаємо...

З повагою та вдячністю,

Плисківськии? сільськии? голова МАРИНА ВІРКО.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)