Щотижнева апаратна нарада

Дата: 26.04.2021 14:59

Фото без опису

Сьогодні, 26 квітня на щотижневій апаратній нараді, яку провела голова Плисківської сільської ради МАРИНА ВІРКО з керівниками відділів, структурних підрозділів, комунальних підприємств, розглянуті питання, що знаходяться на контролі.

Найперше — це підсумки роботи за минулий тиждень.

Велика увага акцентувалася на питаннях соціального захисту населення та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Обговорено ряд важливих земельних питань.

На часі підготовка до сесії, робота постійних комісій над вирішенням всіх питань. Питання благоустрою, освітлення вулиць сіл Громади - одні з пріорітетних і на часі.

По закінченню наради Плисківським сільським головою Мариною ВІРКО, було взято на контроль найважливіші питання, надані відповідні доручення. Хвилиною мовчання пом'янули загиблих та померлих ліквідаторів ЧАЕС, чий подвиг навічно залишиться у пам'яті українського народу.

Фото без опису

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)