Управління ДМС у Чернігівській області інформує

Дата: 14.04.2021 17:48

Якісна організація діяльності підрозділів Міграційної служби передбачає виконання великого обсягу робіт та здійснення значної кількості процесів.  Задля покращення якості та швидкості роботи впроваджуються стандартні операційні процедури (СОП).  СОП – це документально оформлений набір інструкцій, який необхідно здійснити для виконання відповідної операції.  Враховуючи те, що робота зі зверненнями громадян в підрозділах міграційної служби є одним із важливих напрямків діяльності, сектором стандартів роботи та контролю якості УДМС України в Чернігівській області розроблено внутрішню операційну процедуру «Організація роботи зі зверненнями громадян».  Основна мета - підвищення ефективності роботи Управління та підпорядкованих територіальних підрозділів у напрямку взаємодії з громадянами.

Управління ДМС у Чернігівській області

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)