Відбулася нарада керівників закладів освіти Плисківської сільської ради

Дата: 29.03.2021 15:30

Фото без опису

29 березня 2021 року відбулася нарада керівників  закладів освіти Плисківської сільської ради за участі сільського голови МАРИНИ ВІРКО. Обговорили та  узгодили  дії керівників закладів освіти ПЛИСКІВСЬКОЇ сільської ради на  час  карантинних  обмежень "червоного" рівня епідемічної небезпеки COVID-19, так як Чернігівська область – у "червоній" зоні та  встановлено найвищий рівень епідемічної небезпеки, які вже діють від 00 години 00 хвилин 29 березня 2021 р. на території Чернігівської області, тобто і на території  Плисківської територіальної  громади.  Встановлено обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для найвищого рівня епідемічної небезпеки. Здобувачі освіти 5-11 класі навчатимуться дистанційно.

Бережіть себе!

Дотримуйтеся карантинних обмежень!

Фото без опису

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)