Відбулася чергова п’ята сесія восьмого скликання Плисківської сільської ради

Дата: 03.03.2021 19:53

02 березня 2021 року відбулася п’ята сесія восьмого скликання Плисківської сільської ради. Сесія скликана згідно розпорядження селищного голови від 22.02.2021 року № 19

Вела пленарне засідання 5 сесії 8 скликання сільський голова Марина Вірко.

У роботі пленарного засідання взяли участь заступники сільського голови Вернигор І. Лебедь Л. , Старости, начальники відділів, структурних підрозділів свльської ради, журналісти та громадські активісти.

У ході цієї сесії депутати розглянули питання:

1. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2020 року № 23 - 3/VIІI «Про сільський бюджет об’єднаної територіальної громади на 2021 рік».

2. Про безоплатну передачу майна з балансу Плисківської сільської ради на баланс КП «Перспектива» Плисківської сільської ради.

3. Про звіт щодо виконання сільського бюджету за 2020 рік.

4. Про внесення змін до Регламенту роботи Плисківської сільської ради VIII скликання.

5. Про внесення змін до рішення Плисківської сільської ради від 22.12.2020 року №41-3/VIII «Про затвердження Програми впровадження єдиного комплексу відеоспостереження та Програми профілактики правопорушень

Плисківської сільської ради на 2021-2022 роки»

6. Про внесення змін до рішення сільської ради № 44 - 3 / VIIІ від 22 грудня 2020 року «Про затвердження Програми підтримки комунального некомерційного підприємства «Борзнянська центральна районна лікарня»

Борзнянської районної ради Чернігівської області на 2021 рік».

7. Про надання щорічної основної відпустки сільському голові Вірко М.О.

8. Про надання матеріальної допомоги.

9. Земельні питання.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)