ЩОТИЖНЕВА НАРАДА ПІД ГОЛОВУВАННЯМ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МАРИНИ ВІРКО

Дата: 01.03.2021 16:59

1 березня 2021 року відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням сільського голови Марини Вірко.

На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя громади, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, а також освіти. Традиційно на нараді було заслухано загальний відділ про стан виконавської дисципліни та виконання доручень сільського голови, а також обговорені звіти керівників відділів і плани роботи на поточний тиждень.

Наступною обговорювали тему благоустрою, яка є однією з пріоритетних. Аварійні дерева, кількість яких в нашій громаді є досить значною, вуличне освітлення, прибирання гілля, благоустрій кладовищ - головні напрямки роботи КП минулого тижня.

По завершенню апаратної наради свльським головою було надано ряд рекомендацій та доручень посадовим особам та керівникам структурних підрозділів в межах їх повноважень.