Скажи своє слово... Твоя думка важлива!

Дата: 21.02.2021 20:35

Фото без опису

Зміни у територіальній громаді починаються з усвідомлення себе частиною своєї громади та бажання не тільки говорити, що все погано, а й долучатися до різних ініціатив із покращення життя.

Багато питань можна вирішити стратегічно та шляхом реалізації різних проектів... Але для цього потрібно визначити коло проблем, над вирішенням яких потрібно працювати...

??Розкажи, що потребує уваги у Плисківській ОТГ, заповнивши невелику анкету за посиланням ???????? https://bit.ly/3aZL7b1 або ж залишай коментарі під цим постом ????????????????

***************************

Дане опитування проводиться в рамках проекту «Я і моя громада» (програма «LocalAct» («Локальна дія»)), який втілюється в життя Агенція місцевих і регіональних ініціатив Group

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)