Фонд профінансував державні одноразові допомоги для п’яти сімей, чиї рідні померли від профзахворювання на COVID-19

Дата: 17.02.2021 09:58

Для родин п’яти медичних працівників, які померли внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України сьогодні профінансував страхові виплати у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень за рахунок коштів державного бюджету.

Страхові виплати профінансовано для сімей лікаря загальної практики – сімейної медицини з Миколаївщини, лікаря-хірурга і лікаря-терапевта з Хмельницької області, а також для сімей лікаря-анестезіолога і лікаря-терапевта з Тернопільської області.

Допомоги перераховані Фондом сьогодні, 16 лютого. Кошти надійдуть на рахунки родин упродовж декількох банківських днів.

Раніше для зазначених родин Фонд профінансував також одноразові страхові виплати за кошти Фонду відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування у розмірі 219 тисяч 700 гривень.

Висловлюємо співчуття близьким і рідним.

Загалом станом на сьогодні ФССУ профінансовано державні допомоги відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» для родин сорока одного медичного працівника.