Взаємодія з Борзнянським бюро безоплатної правової допомоги

Дата: 12.02.2021 12:38

Фото без опису

Між Адміністрацією Державної кримінально – виконавчої служби України, Державною установою «Центр пробації» та Координаційним центром з надання правової допомоги» ще в 2018 році було підписано Меморандум про співпрацю від 17.09.2018 №4-А, на виконання якого, на початку кожного кварталу працівниками Борзнянського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області  спільно з відділом «Борзнянське бюро безоплатної правової допомоги» розробляється та узгоджується графік роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги у приміщенні Борзнянського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області.

Звісно, введення карантинних обмежень з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 внесло в  роботу дистанційних пунктів свої корективи, в зв’язку з чим, протягом березня – грудня 2020року, консультації проводились онлайн.

Але, починаючи з січня 2021 року засуджені особи,  які перебувають на обліку Борзнянського районного сектору знову можуть отримати необхідну їм правову допомогу від працівників Борзнянського бюро безоплатної правової допомоги, безпосередньо при відвідуванні органу з питань пробації.

Борзнянський районний сектор

філії ДУ «Центр пробації»

в Чернігівській області

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)