22 січня 2021 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенної-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Плисківської сільської ради, під головуванням сільського голови МАРИНИ ВІРКО

Дата: 23.01.2021 08:00

На порядку денному засідання комісії стояло питання Про дотримання правил пожежної безпеки у житловому секторі громадян Плисківської ТГ при влаштуванні та експлуатації приладів пічного опалення, електромереж та необережного поводження з вогнем.

Сільський голова Вірко М.О. звернула увагу присутніх членів комісії на основні причини загорянь у житловому секторі мешканців громади, а також на неналежну обізнаність, недостатнє усвідомлення наслідків своєї недбалості при експлуатації приладів пічного опалення, поводженні з вогнем.

Марина Олександрівнам внесла пропозицію щодо необхідності проведення додаткової інформаційно – роз’яснювальної роботи депутатами, працівниками ЦНСП, медичних закладів, служби у справах дітей, членами пожежної команди, дільничним інспектором поліції, особливо серед пенсіонерів, інвалідів, неблагополучних та багатодітних родин, осіб, що зловживають алкоголем; матеріали щодо попередження надзвичайних подій та пожеж висвітлювати на сайті громади, ЗМІ.

Враховуючи вищезазначене комісія з питань техногенної-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій Плисківської сільської ради Вирішила:

1. Активізувати проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо дотримання правил пожежної безпеки у житловому секторі мешканцями при влаштуванні та експлуатації приладів пічного опалення, електромереж , поводженні з вогнем, профілактики надзвичайних подій, пов’язаних із травмуванням, загибеллю людей , залучивши працівників органів місцевого самоврядування, освітніх, культурних, медичних закладів.

2. Доручити депутатам Плисківської сільської ради, працівникам ЦНСП, медичних закладів, службі у справах дітей, членам пожежної команди активно відпрацювати житловий сектор населених пунктів громади, приділяючи особливу увагу помешканням пенсіонерів, інвалідів, неблагополучних та багатодітних родин, осіб, що зловживають алкоголем.

3. Начальнику загального відділу Плисківської сільської ради організувати висвітлення матеріалів щодо попередження виникнення надзвичайних подій та пожеж на сайті громади, ЗМІ.