Основні події, заходи в Чернігівській області з 18 по 25 січня 2021 року

Дата: 16.01.2021 17:00

понеділок

Оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації з актуальних питань забезпечення життєдіяльності області.

Зал засідань №2 облдержадміністрації. Початок об 11:00.

понеділок

Оперативна нарада з керівниками окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних управлінь, організацій та служб.

Проводить Загайний В.А. – перший заступник голови облдержадміністрації.

понеділок

Оперативна нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів облдержадміністрації.

Проводить Савченко О.П. – заступник голови облдержадміністрації.

понеділок

Нарада з відповідальними у місцевих органах управління освітою за проведення зовнішнього незалежного оцінювання (в онлайн-режимі).

Проводить Управління освіти і науки облдержадміністрації спільно з Чернігівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського. Початок о 10:00.

19 січня
 вівторок

Наради з відповідальними у закладах загальної середньої освіти за формування комплектів реєстраційних документів осіб, які складатимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання (в онлайн-режимі, за окремим графіком).

20 січня
 середа

Нарада на тему «Зміни в проведенні державних статспостережень, методології та формуванні зведеної статистичної інформації з питань АПК у 2021 році» (в онлайн-режимі).

Проводить Департамент розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації спільно з Головним управлінням статистики в області. Початок о 10:00.

21 січня
 четвер

Вебінар на тему «Підтримка бізнесу на період карантину. Актуальні законодавчі зміни».

Проводить Департамент розвитку економіки та сільського господарства обласної державної адміністрації спільно з ДО «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області». Початок об 11:00.

21-22 січня
 четвер – п’ятниця

У районах і містах області заходи до Дня Соборності України.

У рамках заходів у м.Чернігові:

21 січня, четвер

• Початок експонування оновленої фотодокументальної виставки «Злука: перший крок до Соборності» до річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки (в онлайн-режимі).

Веб-сайт Державного архіву області.

22 січня, п’ятниця

• Тематичні та інформаційні заходи з нагоди Дня Соборності України
     (за окремим планом).

Проводять окремі структурні підрозділи облдержадміністрації, райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування.

Протягом тижня

Спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат і обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Проводить Савченко О.П. – заступник голови облдержадміністрації.

Протягом тижня

Засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зал засідань №2 облдержадміністрації. За окремим планом.

Протягом тижня

Засідання комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян.

Проводить Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

Протягом тижня

Виїзд Регіональної атестаційної комісії до ТОВ «Черешеньки» щодо присвоєння підприємству статусу суб’єкта з племінної справи у молочному скотарстві.

Проводить Департамент розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації.

ТОВ «Черешеньки» (с. Черешеньки Коропської територіальної громади). За окремим планом.

Протягом тижня

Навчання за програмами підвищення кваліфікації (дистанційна форма):

державних службовців апарату, окремих структурних підрозділів облдержадміністрації (19.01); державних службовців органів виконавчої влади та посадових осіб місцевого самоврядування (19-21.01); працівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації, апаратів райдержадміністрацій, виконавчих апаратів районних рад, рад територіальних громад (20.01; 22.01); спеціалістів апарату, структурних підрозділів облдержадміністрації, виконавчого апарату обласної ради (21.01).

Проводить КЗ «Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій».

Професійні свята

День зовнішньої розвідки України (24.01).

Перший заступник голови

облдержадміністрації           Віталій ЗАГАЙНИЙ