ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МАРИНИ ВІРКО ЗІ СВІТЛИМ СВЯТОМ - РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дата: 06.01.2021 16:53

Шановні жителі громади, друзі, знайомі!
Від усього серця вітаю вас із світлими святом - Різдвом Христовим!

У ці благовісні дні усі ми по-особливому сповнені любові до своїх рідних, до своєї землі, усією громадою долучаємося до надзвичаино важливої, сакральної події для кожного з нас – народження Ісуса Христа.
Тож хай Різдво згуртує усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим сяйвом незгасних людських чеснот та цінностей.

Щиро зичу, щоб благодатне світло Різдвяної зірки осяяло ваші серця та оселі великою духовною радістю, подарувало тепло спілкування у колі найдорожчих людей, надихнуло на нові благородні справи задля розвитку та процвітання нашої громади.
Хай в кожній родині панує мир і спокій, а усіх нас об’єднує прекрасна Україна, якою ми можемо пишатися.
Бережіть себе та тих, хто поряд з вами, даруйте тепло і ніжність. Будьте щасливі в любові до ближніх і милосердні до стражденних.

Христос народився!
Славімо Його!