Повідомлення про продовження терміну подачі документів для участі у конкурсі на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Плисківської сільської ради

Дата: 04.01.2021 08:45

до розпорядження сільського голови
від 04.01.2021 р. № 01

Повідомлення про продовження терміну подачі  документів  для  участі  у  конкурсі  на  заміщення  вакантних  посад  посадових  осіб  місцевого  самоврядування Плисківської сільської ради
Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», розпоряджень сільського голови від 01 грудня  2017  року №03 «Про затвердження порядку проведення конкурсу та Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату Плисківської сільської ради»(зі змінами), від 03 грудня 2020 року № 85 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Плисківської сільської ради», від 04.01.2021 року №01 «Про продовження терміну  подачі документів для участі у конкурсі на заміщення вакантних посад посадових  осіб місцевого самоврядування  Плисківської сільської ради» Плисківська сільська рада ОГОЛОШУЄ про продовження терміну подачі документів до 06.01.2021 року включно для участі у конкурсі на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Плисківської сільської ради:
-  начальника  відділу освіти, молоді та спорту Плисківської сільської ради;
- головного спеціаліста з комунального майна та цивільного захисту відділу архітектури, комунальної власності та земельних ресурсів Плисківської сільської ради;
- спеціаліста відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Плисківської сільської ради.

Інформацію  щодо  основних  вимог, функціональних обов’язків, розміру  та  умов  оплати  праці можна отримати за посиланням нижче та безпосередньо в Плисківській сільській раді за адресою: с. Плиски, вул. Незалежності,33,Борзнянського району, Чернігівської  області, тел.(04653)2-71-31 (документи приймаються загальними відділом Плисківської сільської ради).Е:mail: pliskirada@ukr.net, посилання на сайт сільської ради htt://plyskivska.gromada.org.ua/news/1600991377/(розділ «Новини»).

Сільський   голова                                          М.О.Вірко

Начальник загального віддіоу                             Л.М.Куценко