ОМРІЯНИЙ ПАСПОРТ ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ

Дата: 01.01.2021 09:52

Для когось - громадянство, це нічого не значущий статус, з яким народився. Дехто соромливо ховає обкладинку свого паспорта за кордоном, відчуваючи деякий комплекс неповноцінності. Хтось  з гордістю одягає національні кольори і розповідає про свою країну. Для Ольги Артюх це велика мета. Велика перемога. Великий і серйозний крок в житті. Бути громадянином України  це привілей, а не право. Усвідомлено стати громадянином - це доля.

Артюх Ольга Василівна, колишня громадянка Російської Федерації, яка проживає в Україні більше 20 років, нарешті отримала українське громадянство. Це був довгий, тернистий шлях. Їй довелося багато чого пережити та багато через що пройти. І ось, напередодні Нового року, найзаповітніша мрія Ольги – отримати паспорт громадянина України - здійснилася.

Борзнянський районний сектор УДМС України в Чернігівській області щиро вітає пані Ольгу!