Основні події, заходи в Чернігівській області з 28 грудня 2020 року по 10 січня 2021 року

Дата: 24.12.2020 18:32

понеділок

Оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації з актуальних питань забезпечення життєдіяльності області.

Проводить Коваленко А.М. – голова облдержадміністрації.

Зал засідань №2 облдержадміністрації. За окремим визначенням.

понеділок

Оперативна нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів облдержадміністрації.

понеділок

Обласна науково-практична відеоконференція педагогічних, науково-педагогічних працівників на тему «Українська освіта як чинник інноваційних змін у суспільстві».

Проводить Управління освіти і науки облдержадміністрації спільно з Чернігівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені  К.Д.Ушинського. Початок о 10:00.

понеділок

• Перше та друге пленарні засідання другої (позачергової) сесії обласної ради восьмого скликання.

Обласна рада. Початок о 10:00 та о 15:00 відповідно.

• Засідання постійних комісій обласної ради.

Обласна рада. Початок о 12:00.

Протягом тижня

Засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Проводить Коваленко А.М. – голова облдержадміністрації.

Зал засідань №2 облдержадміністрації. За окремим планом.

Протягом тижня

Благодійна акція до новорічних свят для дітей військовослужбовців, які загинули під час участі в АТО/ООС, або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих у районах проведення АТО/ООС.

Проводить Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

м. Чернігів, Чернігівська область. За окремим планом.

Протягом тижня

Засідання комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян.

Протягом тижня

Засідання конкурсної комісії Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання (реалізації) програм (проєктів, заходів) інститутів громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надавалася підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2020 році.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації  (м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, кім. 5). За окремим планом.

04 – 10 січня 2021 року

Проводить Коваленко А.М. – голова облдержадміністрації.

Зал засідань №2 облдержадміністрації. За окремим визначенням.

понеділок

Оперативна нарада з керівниками окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних управлінь, організацій та служб.

Проводить Загайний В.А. – перший заступник голови облдержадміністрації.

Протягом періоду

Засідання робочої групи для напрацювання пропозицій щодо вирішення проблемних питань малого та мікробізнесу діяльності відповідної категорії фізичних осіб-підприємців при Чернігівській обласній державній адміністрації.

Протягом періоду

Засідання робочої групи з вирішення проблемних питань, пов’язаних з реєстрацією податкових накладних (розрахунків коригувань) в Єдиному реєстрі податкових накладних, зупиненням, відмовою в їх реєстрації сільськогосподарським товаровиробникам (фермерським господарствам тощо) Чернігівської області.

Протягом періоду

Засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зал засідань №2 облдержадміністрації. За окремим планом.

Протягом періоду

Обстеження насаджень в межах природно-заповідного фонду з метою призначення заходів з поліпшення санітарного стану лісів (28.12.2020; 06.01.2020).

Проводить Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації. За окремим планом.

Визначні та пам’ятні дати

Міжнародний день кіно (28.12); Новорічне свято (01.01);
 Всесвітній день миру (01.01).

Заступник голови

облдержадміністрації       Олександр САВЧЕНКО