Про початок повноважень Плисківського сільського голови

Дата: 26.11.2020 16:34

Плисківська  сільська  рада

БОРЗНЯНСЬКОГО  району  ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  області

(перша сесія восьмого скликання)

РІШЕННЯ

від 26 листопада 2020 року            с. Плиски                                  № 1 - 1 / VIIІ

Про початок повноважень

Плисківського сільського голови

Заслухавши інформацію в.о. голови Плисківської сільської територіальної виборчої комісії Ярмак – Холостої Марії Іванівни про результати виборів Плисківського сільського голови та обрання на посаду Плисківського сільського голови Вірко Марини Олександрівни, на підставі ч. 1 ст. 42 та ч. 3 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 12 ст. 85 Закону України «Про місцеві вибори», ст. 10, 11, 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Плисківська сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Інформацію в.о. голови Плисківської сільської територіальної виборчої комісії Ярмак – Холостої М. І. про результати виборів Плисківського сільського голови та обрання на посаду Плисківського сільського голови Вірко Марини Олександрівни взяти до відома.
  2. Заслухати складення Присяги посадової особи місцевого самоврядування Плисківським сільським головою Вірко М.О. та вважати її такою, що  вступила  на  посаду (Додаток 1).
  3. Зберегти Плисківському сільському голові Вірко М.О. 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах четвертої категорії посад.

Сільський голова                                                     М.О. Вірко