Основні події, заходи в Чернігівській області з 09 по 15 листопада 2020 року

Дата: 09.11.2020 17:36

Основні  події,  заходи  в  Чернігівській  області

з  09  по  15  листопада  2020  року

понеділок

Оперативна нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів облдержадміністрації.

Проводить Подорван А.Ф. – заступник голови облдержадміністрації.

Облдержадміністрація. Початок об 11:00.

понеділок

У районах і містах області заходи до Дня української писемності та мови і Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва (за окремим планом).

У рамках заходів у м. Чернігові:

• Написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності
     до Дня української писемності та мови
    (в он-лайн режимі).

Зал Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г.Короленка. За окремим планом.

понеділок

Засідання постійнодіючої обласної комісії із надання фінансової підтримки розвитку галузей садівництва, виноградарства та хмелярства.

Проводить Департамент розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації.

четвер

Вебінар на тему «Виробництво харчових продуктів, їх безпечність, права споживачів та обов’язки виробників».

Проводить ДО «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області» спільно з Департаментом розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації.

п’ятниця

Щотижневий брифінг керівництва облдержадміністрації, керівників
 та спеціалістів структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних підприємств, установ та організацій (за окремо визначеною темою).

Проводить Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Зал засідань №2 облдержадміністрації. За окремим планом.

Протягом тижня

Робочі поїздки Коваленко А.М. – голови облдержадміністрації до районів області.

Протягом тижня

Робочі зустрічі керівництва облдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації, обласних служб та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади з питань забезпечення життєдіяльності області.

Протягом тижня

Фотовиставка «Я – Довженко!» (до 95-річчя входження Довженка в світ кіно).

Проводить Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації спільно з Сосницьким літературно-меморіальним музеєм О.П. Довженка.

Протягом тижня

Засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Протягом тижня

Засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19, на території області (в он-лайн режимі).

Протягом тижня

У районах і містах області заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Протягом тижня

Навчання за програмами підвищення кваліфікації працівників виконавчих апаратів Березнянської селищної та Бахмацької міської рад (10.11), Ріпкинської та Седнівської селищних рад (11.11) об’єднаних територіальних громад (дистанційна форма).

Проводить Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Визначні
 та пам’ятні дати, професійні свята

День української писемності та мови і Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва (09.11); Міжнародний день проти фашизму і антисемітизму (09.11); Всесвітній день молоді (10.11); Всесвітній день науки (10.11); Всесвітній день якості (12.11); Міжнародний день незрячих (13.11); 312 років (1708) з дня Батуринської трагедії (13.11); Всесвітній день боротьби з захворюванням на цукровий діабет (14.11); День працівників сільського господарства (15.11).

Перший заступник голови

облдержадміністрації            Віталій ЗАГАЙНИЙ