Урочистий захід до Дня Соборності України!

Дата: 22.01.2018 16:26

Українці протягом століть мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб усі етнічні землі, в різні часи поділені між різними імперіями, нарешті об’єдналися в єдине ціле.

Соборність України – це святий і неперехідний символ єднання нації. У нас одна країна і єдиним є прагнення зробити наші міста та села, їх мешканців щасливими та заможними. Адже всіх нас згуртовує в єдиний народ наша Батьківщина – незалежна Україна.

Шановні земляки!

Дозвольте побажати усім вам здоров’я та благополуччя, миру й добробуту, мудрості і чуття єдиної родини.

Нехай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас у всіх справах – і у боротьбі з агресором, і у розбудові соборної демократичної України! Бо у єдності – наша сила!

З Днем Соборності !