Чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року

Дата: 05.09.2020 16:34

Плисківська сільська виборча комісія Ніжинського району Чернігівської області

(повна назва територіальної виборчої комісії із зазначенням регіону)

П О С Т А Н О В А

Про утворення багатомандатних виборчих округів з чергових виборів депутатів  Плисківської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області

25 жовтня 2020 року

«___16___» год. «_00_»хв.                                                                                 с. Плиски

«__05__» __вересня    2020 року                                                                      № _4_

(час, дата прийняття)

Протокол №2 від 05.09.2020 р.

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 196, частин другої, третьої статті 197, статті 199, пункту 2 частини другої статті 206, Виборчого кодексу України, постанов Центральної виборчої комісії від 28 серпня 2020 року № 204 "Про Роз’яснення щодо утворення виборчих округів для організації і проведення місцевих виборів", від 25 серпня 2020 року № 200 "Про Порядок інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів", керуючись статтями 36, 37 Виборчого кодексу України, Плисківська сільська територіальна виборча комісія Ніжинського району Чернігівської області постановляє:

1. Утворити багатомандатні виборчі округи чергових виборів депутатів Плисківської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області 25 жовтня 2020 року та встановити кількість мандатів, що розподіляються на кожному окрузі, згідно з додатком.

2. Цю постанову розмістити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії.

3. Копію цієї постанови надіслати Центральній виборчій комісії.

4. Надати відомості про утворення територіальних виборчих округів відділу ведення Державного реєстру виборців Борзнянської районної державної адміністрації Чернігівської області для подальшого надсилання Центральній виборчій комісії.

Заступник голови  Плисківської сільської

територіальної виборчої комісії                                Ярмак-Холоста М.І.

Секретар Плисківської сільської

територіальної виборчої комісії                  Теодорян   А.С.

м.п.

до Порядку інформування
 Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів

Форма № 12

Чергові вибори  депутатів місцевих рад та

сільських, селищних, міських голів

25   жовтня    2020  року

(вид, назва місцевих виборів та дата їх проведення)

Відомості про утворення

багатомандатних виборчих округів з виборів депутатів

Плисківська   сільська  рада  Ніжинського району  Чернігівської  області

(назва сільської, селищної, міської ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч)
 із зазначенням назви району, області)

Номер багатомандатного виборчого округу

Опис меж багатомандатного виборчого округу

Орієнтовна кількість виборців в окрузі

Кількість депутатських мандатів, що розподіляються в окрузі

1

с. Велика  Загорівка – вул. Журківка,  вул. Перемоги,

вул. Козацька, вул. Пісківська, вул. Лісова вул.. Центральна (№19-76) вул.. Богдана Хмельницького вул.. Братів Грищенків вул. Братів Герасименків вул.. Першотравнева,вул..Шляхова,вул.. Смаліївка,

444

2

с. Велика Загорівка –  вул. Сидоренківська, вул. Голяківка, вул..Гайова, вул..Незалежності,вул.. Радгоспна, вул. Центральна ( № 1- 18), вул.. Друковських,

село Степ

369

3

с. Плиски – вул. Шевченка, вул. Квіткова,     вул. Травнева, вул. Незалежності (№ 40 - 91), вул.. Молодіжна

428

4

с. Плиски  – вул. Миру, вул. Б.Олійника, вул. П.Куліша, пров.Центральний, вул.Київська, пров. Червоний,  вул. О.Шкури, вул. Перемоги, вул. Колгоспна, вул.. Робітнича, вул.. Незалежності (№ 1-33)

351

5

с. Сиволож  – вул. Тракторна, вул. Перемоги, вул.. Гагаріна, вул. Урожайна, вул. Молодіжна,вул.. Миру,вул.. Київська

252

6

с. Сиволож  – вул.Л.Українки, вул. Незалежності, вул. Шевченка, вул. Олімпійська, вул.. Квітнева, вул.. Гоголя, вул.. Космонавтів, пров. Молодіжний, пров. Олімпійський, пров. Гоголя.

230

7

с. Махнівка

254