#пробація_Борзна Проведення тестування на ВІЛ

Дата: 07.09.2020 13:10

25 серпня 2020 року у рамках реалізації проекту «Заради життя»,  що впроваджується РАНТ та Всеукраїнською благодійною організацією «Мережа організацій, що працюють в пенітенціарній сфері», відбувся моніторинговий візит соціального працівника ВБО Анни Лаврик до Борзнянського районного сектору філії ДУ «Центр пробації в Чернігівській області». Так, на базі Борзнянського РС пробації було організовано проведення тестування на ВІЛ, участь в якому взяло 11 під облікових сектору. За висновками тестування у одинадцятьох осіб був негативний результат на ВІЛ. Також, були обговоренні питання щодо труднощів в наданні послуг з ВІЛ-інфекції, туберкульозу, громадянам, які знаходяться на обліку в службі пробації та шляхи їх усунення.

Борзнянський районний сектор

філії ДУ «Центр пробації»

в Чернігівській області