#пробація_Борзна Проведення профілактичної роботи спільно з ЦСС СДМ

Дата: 12.08.2020 15:08

Належним чином налагоджена співпраця  між всіма органами та установами, діяльність яких пов’язана з особами, які ведуть антисоціальний спосіб життя або притягувались до кримінальної відповідальності, є  однією з запорук успіху. Так, лише при охопленні всіх сфер життя засудженої особи, можливо розробити та виконати необхідний для її виправлення комплекс заходів. Більшість осіб, які вперше вчиняють кримінальні правопорушення, є особи молодіжного віку, при проведенні профілактичної та соціально – виховної роботи з якими необхідна тісна співпраця між органом виконання покарань та центром надання соціальних послуг.

Така співпраця налагоджена між Борзнянським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області та  Центром надання соціальних послуг Борзнянської міської ради. Працівники Центру постійно долучаються до проведення роботи з підобліковими сектору, надають їм як психологічну, педагогічну допомогу, так і матеріальну, шляхом надання засобів першої необхідності.

Борзнянський районний сектор

філії ДУ «Центр пробації»

в Чернігівській області