ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МАРИНИ ВІРКО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СВІТЛАНИ БЕЗРУЧКО - ДЕРЖРЕЄСТРАТОРА ПЛИСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 22.07.2020 16:42

Сьогодні святкує свій День народження чарівна, прекрасна жінка СВІТЛАНА БЕЗРУЧКО - державний реєстратор Плисківської сільської ради. Сільський голова МАРИНА ВІРКО та колектив Плисківської сільської ради сердечно вітають Світлану Андріївну з Ювілеєм! У цей радісний і світлий день сердечно бажаємо Вам, шановна Світлано Андріївно, міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра, щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Нехай кожен Ваш день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки і приємні події, наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість й задоволення. Щастя і радощів у домівку, здоров'я і благополуччя родині, натхнення і творчості. Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!