У Плисківській ОТГ стартував новий проєкт заради краси та здоров'я мешканців - фітнес- марафон " Змінити себе"

Дата: 21.07.2020 21:36

Сьогодні, 21 липня 2020 року,  у Плисківській ОТГ стартував новий проєкт заради краси та здоров'я мешканців - фітнес- марафон " Змінити себе".
Заняття провів п'ятикратний чемпіон України по бодібілдингу, майстер спорту, фіналіст чемпіонату Європи та світу, віце- чемпіоном України, майстер спорту з шосейнокільцевих перегонів, перший , хто в Чернігівській області запровадив систему тренувань з фулбоді воркауту, 24 -річним тренерським стажем СЕРГІЙ СОРОКІН.
Це тренер, який дав нам зрозуміти, що можна мати стрункий, підтягнутий вигляд без дієт, виснаження, отримати позитивні емоціі, заряд бадьорості, зміцнити імунітет, працювати на бажаний результат. Наступне заняття відбудеться 23.07.2020р. Чекаємо усіх бажаючих!