На прийомі у сільського голови МАРИНИ ВІРКО

Дата: 21.07.2020 19:31

Сільський голова МАРИНА ВІРКО — головна посадова особа Плисківської громади. На прийом до сільського голови щовівторка з різними питаннями ідуть жителі громади. І кожного Марина Олександрівна уважно вислухає, дасть слушну пораду. От і сьогодні, 21 липня на прийом до сільського голови МАРИНИ ВІРКО завітала молода, чарівна жінка АЛЬОНА ДОЛІД з дитиною. Хвилює Альону Валеріївну житлове питання. Сільський голова МАРИНА ВІРКО, разом із посадовими особами Плисківської сільської ради - ТЕТЯНОЮ ГАЗНЮК і ЛЮДМИЛОЮ КУЦЕНКО, надали консультації по купівлі житлового будинку на території громади. Дуже приємно, що мешканці громади довіряють сільському голові Вірко Марині Олександрівні і знаходять у її діях, рішеннях підтримку.