На прийом до сільського голови МАРИНИ ВІРКО завітав ВАЛЕРІЙ МОСКАЛЕНКО – директор Б О «Благодійного Фонду Допомоги та розвитку дитячо-юнацького спорту та спорту інвалідів України «ОЛІМПІК»

Дата: 21.07.2020 16:29

Сьогодні, 21 липня на прийом до сільського голови МАРИНИ ВІРКО завітав ВАЛЕРІЙ МОСКАЛЕНКО – директор Б О «Благодійного Фонду Допомоги та розвитку дитячо-юнацького спорту та спорту інвалідів України «ОЛІМПІК». У розмові з Мариною Олександрівною, Валерій Валерійович запропонував надання соціальної допомоги спортивним проєктам у Плисківській громаді. Також Валерій Валерійович подарував Марині Олександрівні подарунок - спортивний рюкзак. Сьогодні, суспільство потребує самостійних, здатних до безперервного розвитку особистостей. Дуже приємно, що є небайдужі люди, які здатні бути ініціативними та творити добро на благо громади та його жителів. Прогресивні зміни, що відбуваються сьогодні в суспільстві, з одного боку, сприяють саморозкриттю, самовизначенню й самоствердженню людини, з іншого – виявляють дефіцит добра i милосердя. Багато труднощів саме через безсердечність та байдужість. Голова Плисківської сільської ради МАРИНА ВІРКО закликає всіх, хто бажає не стояти осторонь життя громади, проявляти ініціативу, а сільський голова завжди підтримає та допоможе в усіх ваших починаннях для добробуту жителів громади на благо громади.