ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МАРИНИ ВІРКО ГОЛОВІ ПЕРВИННОЇ ПРОФОРГАНІЗАЦІЇ ТЕТЯНІ ГАЗНЮК

Дата: 17.07.2020 20:26

Звітно-виборні профспілкові збори первинної профспілкової організації працівників Плисківської сільської ради обрали ТЕТЯНУ ГАЗНЮК головою первинної профспілкової організації Плисківської сільської ради, з чим її щиро вітає сільський голова МАРИНА ВІРКО. Одноголосно члени профспілки працівників Плисківської сільської ради обрали Тетяну Віталіївну делегатом на звітно-виборчу профспілкову конференцію Борзнянської районної організації профспілки працівників державних установ. У п'ятницю, 17 липня у роботі звітно-виборчої конференції Борзнянської районної організації профспілки працівників державних установ взяли участь делегати, а також: голова районної ради Віктор Горбащенко, голова Борзнянської РДА Лариса Осадчук та голова обкому профспілки працівників державних установ Марія Бойправ.
Учасники конференції заслухали звіт про роботу районної організації профспілки працівників державних установ за період з 17.01.2017 р. по 17.07.2020 р., обрали Ольгу Морміль головою райкому профспілки та членів комітету профспілки, визначили склад ревізійної комісії, а також делегатів на обласну звітно-виборчу конференцію та представника до складу обласного комітету профспілки працівників державних установ.
А також узагальнили напрацювання, обговорили проблеми та конструктивні пропозиції для врахування в подальшій роботі.