Благоустрій — це візитна картка кожного населеного пункту громади

Дата: 18.07.2020 19:57

Благоустрій — це візитна картка кожного населеного пункту. Варто зауважити, що озеленення та чистота села, — це в першу чергу оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості. Голова Плисківської сільської ради МАРИНА ВІРКО висловлює щиру вдячність комунальному підприємству «Перспектива» та жителю с. Плиски Поповичу Миколі Микитовичу за вагомий внесок у розвиток благоустрою території біля нашого прекрасного ставу який є окрасою нашого села і завдяки нашим спільним зусиллям та допомоги інвесторів ми скоро займемося розчисткою верхньої частини ставу від замулення та ремонтом кріплення дамби става і водоскидних споруд, оскільки за час тривалої експлуатації ложе ставу замулилось, а кріплення відкосу підпірної дамби частково зруйновано. Голова Плисківської сільської ради МАРИНА ВІРКО високо оціінює організаторські здібності депутата сільської ради, друга АНАТОЛІЯ ФЕДОРЧЕНКА, який є об'єднуючою силою, всіх небайдужих жителів села Велика Загорівка. Дуже приємно, коли є людина, яка об‘єднує та дає приклад молоді, як потрібно жити, які цінності в житті найважливіші. В свою чергу , підтримавши ініціативу, комунальне підприємство Плисківськоі сільської ради «Перспектива» встановить лавки для вболівальників.Ми гордимося такими депутатами, керівниками в громаді. Гарний приклад для наслідування молодим керівникам.