#пробація_Борзна Діяльність органу пробації в умовах карантину

Дата: 24.04.2020 12:46

В зв’язку з поширенням в нашій країні пандемії «COVID-19» Борзнянський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області переведено на особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

Водночас, звертаємо Вашу увагу, що встановлені карантинні обмеження не передбачають можливості не відбування засудженими особами накладених на них покарань або  не виконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації за рішенням суду!

Так і працівники  Борзнянського районного сектору продовжують здійснювати нагляд за особами, звільненими від відбування покарання з випробуванням. 23 квітня 2020р. ними було відвідано суб’єкта пробації, який проживає  в с.Красносільське Борзнянського району, з метою проведення з ним профілактичної роботи, ознайомлення з умовами його проживання та збирання стосовно нього характеризуючих матеріалів. Дану роботу було проведено із застосуванням всіх необхідних заходів безпеки.

Борзнянський районний сектор

філії ДУ «Центр пробації»

в Чернігівській області