Дата: 20.01.2019 12:50

Додаток 1

ФОРМА
інвестиційної програми і проекту регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку*

І. РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА ПРОГРАМИ І ПРОЕКТУ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, ЩО МОЖЕ РЕАЛІЗОВУВАТИСЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ДЕРЖАВНОГО ФОНДУ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Назва програми і проекту регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі – проект)

Має бути короткою, виразною і відповідати змісту проекту. Слід уникати занадто узагальнених, абстрактних чи «поетичних» назв, які потребують додаткових пояснень щодо змісту проекту.

«Реконструкція з провадженням енергоефективних заходів будівлі ЗОШ I-III ст. по вул. Незалежності, 36 в с. Плиски, Борзнянського району, Чернігівської області з виділенням черговості : I черга – реконструкція покрівлі; ІІ черга – внутрішнє опорядження приміщень та реконструкція внутрішніх інженерних мереж; ІІІ черга – утеплення фасадів будівлі»

Заявник (найменування місцевого органу виконавчої влади / органу місцевого самоврядування)

Плисківська сільська рада Борзнянського району Чернігівської області

Тематичний напрям реалізації проекту

Слід зазначити один напрямок

Проект до плану заходів з реалізації стратегії регіонального розвитку

Номер і назва завдання з Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 385, та відповідної стратегії розвитку регіону, якому відповідає проект

Заповнюється лише для проектів до плану заходів з реалізації Стратегії розвитку регіону

ДСРР: Забезпечення підвищення якості та рівного доступу населення до загаль­ної середньої освіти, зокрема в сільсь­кій місцевості, шляхом оптимізації мережі навчальних закладів та покра­щення їх матеріально-технічної бази.

СРР: 1.4.1. Підвищення якості та рівного доступу до загальної середньої освіти

Період реалізації проекту (з (місяць / рік) - до (місяць / рік)

3 01.01.2020 до 31.12.2020

Очікуваний обсяг фінансування проекту з державного фонду регіонального розвитку (далі - ДФРР), тис. грн

1 рік

2 рік

3 рік

Разом

Обсяг співфінансування проекту з місцевого бюджету, тис. грн

1 рік

2 рік

3 рік

Разом

Назва регіону, в якому реалізується проект

Чернігівський

Назва району, в якому реалізується проект

Борзнянський

Прізвище, ім’я, по батькові керівника заявника

Вірко Марина Олександрівна

Телефон, факс, e-mail заявника

0960123228, pliskirada@ukr.net

economy.pliskirada@gmail.com

Посада, прізвище, ім’я, по батькові відповідальної особи за реалізацію проекту

Головний спеціаліст з написання інвестиційних проектів відділу фінансового обліку, звітності Плисківської сільської ради, Ревенок Дмитро Олександрович

Телефон, факс, e-mail відповідальної особи за реалізацію проекту

0630269099, economy.pliskirada@gmail.com

Посада керівника заявника                         ______________                    _______________
                  (дата, підпис)                                 (ініціали, прізвище)

Додаток 2

Перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися

за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році

№ п/п

Найменування інвестиційної програми і проектів регіонального розвитку та їх місцезнаходження

Основний вид робіт (будівництво/ремонт/реконструкція/закупівля обладнання/навчання, тощо)

Період реалізації
(рік початку і закінчен-ня)

Результативність реалізації проекту
(для проектів будівництва,
потужність відповідних одиниць)

Кошторисна вартість об’єкта, тис. грн

Обсяг фінансування у 2019 році,                           тис. грн

Форма власності

Заповнюється для проектів будівництва у разі наявності

усього

залишок на 01.08.18

ДФРР

Співфінансування

найменування експертної організації, дата,
№ експертизи

нормативний акт щодо затвердження проекту будівництва (ким і коли затверджено, № акта)

1.

Рекострукція

З 01.01.2020 до 31.12.2020

Оптимізація мережі навчальних закладів, зменшення витрат на утримання шляхом впровадження енергоефективних технологій  в інфраструктуру.

комунальна

2.

«Реконструкція з впровадженням енергоефективних заходів сільського будинку культури по

вул.Центральна,35 в с.Махнівка, Борзнянського району, Чернігівської області з виділенням черговості:  I черга - реконструкція покрівлі; II черга - внутрішнє опорядження приміщень та реконструкція внутрішніх інженерних мереж; III черга - утеплення фасадів будівлі»

Рекострукція

З 01.01.2020 до 31.12.2020

Оптимізація мережі культурних закладів, зменшення витрат на утримання шляхом впровадження енергоефективних технологій в інфраструктуру.

комунальна

Сільський голова                                                                                 М.О. Вірко