“Ідеальна пара” у Плисківській ЗОШ

Дата: 14.02.2019 12:26

До Дня Святого Валентина, в нашій школі відбулася конкурсна програма, під назвою “Ідеальна пара”

За перепемогу в конкурсі боролися чудові пари, а саме: Пономаренко Олександр та Сурікова Маргарита, Лютий Руслан та Куценко Дарина, Дяченко Микола та Грінченко Анастасія, Кисленко Богдан та Кіщенко Мирослава, Нагорний Михайло та Гусар Вероніка.

Святкова програма включала в себе різноманітні конкурси та вікторини, а також яскраві художні номери. Запеклою боротьбою наше свято, ніяк не назвеш, адже навколо панувала весела та товариська атмосфера. Конурсанти гідно проявили себе, продемонструвавши свою винахідливість, артистичність та креативність. В результаті звання “Ідеальна пара” здобули конкурсанти – Нагорний Михайло та Гусар Вероніка, з чим ми їх щиро вітаємо!