Засідання комісії з питань захисту прав дітей

Дата: 28.01.2019 10:15

28 січня відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей виконкому Плисківської сільської ради під головуванням голови об’єднаної територіальної громади Марини Олександрівни Вірко.

На розгляд комісії було винесено декілька питань, вирішення яких сприяє забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

На комісії заслухано батьків, які звернулися щодо врегулювання порядку участі одного з батьків у вихованні дитини та визначення місця проживання дитини. Батькам пояснено про необхідність знаходження компромісу щодо виховання, утримання та місця проживання дітей. Спори між батьками врегульовано та прийняті відповідні рішення.