Вшанування Героїв Крут

Дата: 29.01.2019 10:08

Сьогодні, 29 січня 2019 року, жителі Плисківської об'єднаної територіальної громади відвідали меморіал пам`яті героїв Крут, присвячений битві під Крутами, що відбулася 29 січня 1918 року. У цей день недалеко від селища Крути відбувся 5-годинний бій між 4-тисячною армією більшовиків і 400-ми київськими студентами і бійцями вільного козацтва. Це був воістину героїчний бій, під час якого українці проявили свій патріотизм і вольовий характер. Поклавши свої життя, студенти на 4 дні змогли затримати багатотисячне військо більшовиків, давши можливість українській делегації укласти Брест-Литовський мирний договір. Крутянській бій - подія, що набула для українського народу символічного значення. Подвиг українських юнаків, які своєю кров'ю, окропили землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії символом національної честі та нескореного духу нашої нації.