З Днем пожежної охорони України!

Дата: 29.01.2019 10:06

Сьогодні, в День пожежної охорони України, прийнято вітати сміливих, сильних пожежників за відвагу і відмінну службу.

У селі Плиски начальник відділу культури, туризму і охорони культурної спадщини Валентина Вернигор від імені голови Плисківської громади Марини Вірко та від себе особисто привітала місцеву пожежну команду зі святом, вручила подяку та невеличкий подарунок.

Шановні працівники пожежної охорони!

Прийміть в день Вашого професійного свята щирі слова шани та захоплення! Ви – люди небезпечної і мужньої професії. З почуттям високого обов'язку і відповідальності Ви виконуєте свій обов'язок, щоденно ризикуючи життям.

Коли Ви на варті, мешканці нашої громади можуть спати спокійно, адже знаходяться під надійним захистом. І ми цінуємо Вашу важку працю, що є прикладом сміливості, взаємовиручки та героїзму.