Візит народного депутата України Валерія Давиденка до Плисківської ОТГ

Дата: 25.01.2019 09:09

Сьгодні з робочим візитом до Плисківської ОТГ завітав народний депутат України Валерій Давиденко. Разом відвідали загальноосвітні заклади нашої громади, Валерій Миколайович вручив подарунки, а саме: комп’ютерну техніку, мультимедійний проектор, ноутбуки та ламінатор.
Висловлюю Вам щиру вдячність. Нам добре відомо, як багато добрих і хороших справ Ви робите для людей. Ваша доброта і увага до потреб дітей здобула до Вас заслужену повагу. Добрі справи не залишаються непоміченими.Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаю Вам усіляких гараздів, здоров'я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху. З щирими побажаннями здоров'я, благополуччя і удачі! Сподіваємося на подальшу співпрацю.