Змагання з шашок у Сиволозькій ЗОШ

Дата: 17.01.2019 08:58

Підготовка учнів 8-го класу Сиволозької ЗОШ I - I-III СТУПЕНІВ до змагань із шашок. Шашки – одна з найпоширеніших спортивних ігор сучасності. Вона поєднує в собі елементи мистецтва (уяви), науки (логічно-точний розрахунок) і спорту. Під час гри дитина вчиться керувати ситуацією і регулювати її самостійно.
Найбільша цінність, яку дають шашки для дітей – це виховання вольових якостей, прагнення до перемоги. Ця гра добре розвиває рахункові здібності і логіку, тренує пам’ять, сприяє розвитку концентрації уваги, допомагає вихованцям планувати дії, вчить думати, долати труднощі. Невід’ємною частиною занять гуртка є змагання з шашок – турніри та матчі.