Новий рік у Сиволозькому БК

Дата: 29.12.2018 08:43

29 грудня в Сиволозькому сільському клубі відбулося новорічне свято. В. о. старости Меншиков Василь Федосійович від імені голови Плисківської об'єднаної територіальної громади Вірко Марини Олександрівни та від себе особисто привітав жителів села з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!!! Побажав щоб новорічні свята принесли тільки добро, мир і достаток! Прекрасні художні номери були підготовлені учасниками художньої самодіяльності сільського клубу : у виконанні вокального ансамблю "Калина" та солістки Юлії Олексієнко. На свято завітали Дід Мороз та Снігуронька учні 11 класу Михник Сергій і Личак Наталія. Діти 7-10 класів показували гумористичні сценки, гумором також пригостила присутніх Басок Ганна. Дітям за участь у новорічному святі подякувала Ірина Олексіївна Гордієнко та пригостила солодкими подарунками. Дякую вчителю 1-4класів Сиволозької ЗОШ 1-3 ступенів за виступ їїї вихованців, маленьких талантів. Щиро дякую всім хто взяв участь та допоміг в організації проведення свята. Вдячні Вірко Марині Олександрівні голові Плисківської об'єднаної територіальної громади за придбання іграшок та новорічної гірлянди для новорічної красуні ялинки в сільський клуб. Вітаю всіх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!