Засідання виконкому Плисківської с/р від 21.12.2018

Дата: 21.12.2018 08:27

21 грудня 2018 р. відбулося засідання виконавчого комітету Плисківської сільської ради. Були присутні: заступник з питань виконавчих органів ради Кравченко С.М., керуюча справами Лебедь Л.Я., начальники відділів і депутати сільської ради. Обговорювалися такі питання: про стан протипожежної безпеки на території с/р,про виконання та наповнення бюджету, про реалізацію інфраструктурних проектів, про заходи щодо організації та проведення Новорічних та Різдвяних свят, про орієнтовний плае роботи виконкому сільської ради на І півріччя 2019 р., про санітарно-екологічний стан на території с/р, про розгляд заяв жителів громади.