"Фінансова спроможність Плисківської Об'єднаної територіальної громади"

Дата: 14.12.2018 08:42

14 грудня відбулося засідання у Плисківській сільській раді на тему "Фінансова спроможність Плисківської Об'єднаної територіальної громади".
Приймали участь в обговоренні: голова Плисківської ОТГ Вірко Марина Олександрівна, заступник голови з питань виконавчих органів ради Кравченко Сергій Михайлович, головний-бухгалтер-начальник Фінансового обліку та звітності Кутовець Валентина Віталіївна, заступник головного бухгалтера Река Тетяна Миколаївна, Регіональний консультант з бюджетних питань Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України Силенко Микола Федосійович, Начальник управління фінансів соціально - культурної сфери та органів влади Департаменту фінансів Чернігівської ОДА Суслова Світлана Сергіївна.