Змагання 1-го туру ІХ клубної першості Борзнянського району з настільного тенісу

Дата: 09.12.2018 10:47

Сьогодні, 9 грудня 2018 року, у Великозагорівському будинку культури пройшли змагання 1-го туру ІХ клубної першості Борзнянського району з настільного тенісу серед команд першої ліги. Шість команд-учасниць боролися за перемогу: «Динамо» (Носелівка), «Юність»(Носелівка), «Імпульс»(Шаповалівка), «Технікум»(Борзна), Тк «Петрівка» (Махнівка) і «Білі блискавки»(Велика Загорівка). Всі матчі пройшли в напруженій, безкомпромісній, але чесній і цікавій боротьбі. Так і повинно бути, коли змагається досвід з молодістю. До речі, найдосвідченіший майстер малої ракетки в сьогоднішніх баталіях - Степанець Віталій з Носелівки, який в цьому році розміняв першу 50! Справжній приклад для наслідування!!! Щодо самих результатів першого ігрового дня, то перші два місця посіли команди-представниці Плисківської ОТГ – це великозагорівці "Білі блискавки" у складі Федорченка Владислава та Федорченка Анатолія та махнівці(Георгінов Артем, Нагорний Михайло та Нагорний Микола), третіми стали досвідчені тенісисти з носелівського «Динамо» (Ківа Василь та Степанець Віталій). Відповідно на четвертому місці - «Технікум»(Борзна), п’ятий – шаповалівський «Імпульс», а молоді тенісисти з носелівської «Юності» - шості. Окрему подяку хочеться висловити директору Великозагорівського БК Сидоренку С.О. за забезпечення належних умов для проведення змагань.